Mój stan
 
 
LiveZilla Live Help
Mój stan
 
 
LiveZilla Live Help
Zalety
Oszczędność energii i komfort użytkowników dzięki wentylacji na żądanie

"Wentylacja na żadanie" z ang. damand - controlled ventilation (DCV) to koncepacja wentylacji zorientowanej ...

Czy instalacja wentylacyjna domu wpływa na nasze zdrowie?

Wentylacja w mieszkaniach ma za zadanie zapewnienie zdrowej wymiany powietrza .Jaki jest bezpośredni efekt działania wentylacji? Czy mógłby Pan wyjaśnić pojęcie "Zdrowej Wentylacji"?

Odp. Zaprojektowanie, a następnie zamontowanie w budynku takich urządzeń, które doprowadzą z zewnątrz do jego pomieszczeń odpowiednią ilość powietrza świeżego, we właściwy sposób je oczyszczą i ogrzeją (czasami schłodzą), a następnie usuną zużyte powietrze z budynku na zewnątrz. Z naszego punktu widzenia najistotniejsze jest, aby układ wentylacyjny, rozumiany, jako zespół urządzeń zabudowanych w przestrzeni budynku, zapewniał użytkownikowi ZDROWY MIKROKLIMAT w całym okresie użytkowania budynku. Zdrowie użytkownika, szczególnie małych dzieci ma być CHRONIONE dzięki prawidłowo zaprojektowanemu i wykonanemu systemowi wentylacyjnemu.

 

Co robić żeby okna się nie pociły ?

Jest tylko jedna przyczyna, dla której okna się "pocą", jest nią  stosunek ilości pary wodnej znajdującej się w powietrzu pomieszczenia,w którym jest zamontowane okno do temperatury powierzchni szyby ( lub ramy  okna ) . Gdy jest on NIEWŁAŚCIWY para wodna MUSI zamienić się w wodę > wykroplić się na tej powierzchni.

Ewaporacja - poczuj przyjemny chłód z BryzaCOOL

Ewaporacja - zdrowa i tania klimatyzacja. Poczuj przyjemny chłód z BryzaCOOL!

Nowoczesny i inteligentny system wentylacji w przedszkolu Mokronosek

Instalacja wentylacyjna najnowszej generacji firmy FLOP SYSTEM chroni zdrowie dzieci

Prezentacja
Co zrobić żeby nawietrzaki ścienne nie wiały "zimnem" ?