Mój stan
 
 
LiveZilla Live Help
Zalety
DachBOX-zamienny dla Aereco system wentylacji modulowanej

Jesteśmy firmą z 28-letnim doświadczeniem w zakresie wprowadzania na rynek Polski innowacyjnych urządzeń i technologii wentylacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań dla energooszczędnego budownictwa mieszkaniowego. 

Nasza firma w latach 2000 – 2007 brała udział w dwóch unijnych projektach badawczo-rozwojowych, koordynowanych przez uniwersytety w Cambridge i Brighton, poświęconych technologiom wentylacyjnym do stosowania w europejskim budownictwie niskoenergetycznym i socjalnym.   

Zdobyte doświadczenie pozwala nam inwestować w produkty niezawodne i nowoczesne, jakimi są kompletne systemy wentylacji mechanicznej mieszkań oraz promować „standardy przyszłości”, jakimi stają sięrozproszone systemy wentylacji mieszkańz rekuperacją ciepła.

Ty my wprowadziliśmy na rynek Polski takie marki jak:

Systemair     ebm           Dantherm         Fresh        Manrose       Titon          Anjos

Dziś oferujemy konkurencyjne dla standardów proponowanych przez firmę AERECO kompletne systemy wentylacji mieszkań, ze szczególnym naciskiem na zastąpienie drogiej i energochłonnej wentylacji higrosterowanej, systemem wentylacji modulowanej, dostosowującej intensywność wymiany powietrza w mieszkaniu do rzeczywistego-chwilowego zapotrzebowania użytkowników, działającego wg. zasady „ wentyluj kiedy trzeba i ile trzeba”.

                          System modulowanej wentylacji na żądanie FLOPbazuje na inteligentnych, niskoenergetycznych, zbiorczych wentylatorach wyciągowych, które z powodzeniem konkurują z nasadami hybrydowymi zarówno względem kosztów inwestycyjno-eksploatacyjnych jak i oszczędności i skuteczności działania. Wentylatory DachBOXpłynnie dostosowują swą prędkość obrotową do chwilowego zapotrzebowania na wentylację. Przymknięcie nawiewnika lub kratki wywiewnej w jednym mieszkaniu NIE powoduje równoczesnego zwiększenia  nawiewu w innych lokalach mieszkalnych. Inteligentnie reagujący DachBOX niedoprowadzi nigdy do rozregulowania strumienia powietrza wentylującego w obsługiwanych mieszkaniach.

Koniec z nagminnym obecnie zachowaniem użytkowników, polegającym na zamykaniu lub zaklejaniu nawiewników (szczególnie w okresie zimowym), bo nagle zaczęło z nich „wiać chłodem”.   

      Nawiewniki         wywiewniki   przepustnice    tłumiki                   wentylatory

                       

Oferujemy także wentylatory osiowe i strumieniowe do wentylacji garaży i pomieszczeń technicznych

Zapewniamy pełną obsługę projektową, na życzenie oferujemy montaż systemu.

Wszystkie urządzenia produkowane są w Polsce lub pochodzą z Europy Zachodniej

PROSIMY O PRZESŁANIE DOKUMENTACJI OBIEKTOWEJ - ZAPROPONUJEMY ROZWIĄZANIE

 

Drukuj stronę    |    Poleć stronę
Prezentacja
Dlaczego nawietrzaki ścienne w polskich warunkach klimatycznych powinny mieć możliwość ręcznego ograniczenia nawiewu?