Mój stan
 
 
LiveZilla Live Help
Zalety
Firma

FLOP SYSTEM – ZDROWIE DZIĘKI WENTYLACJI


Technologia winna służyć zdrowiu ludzi, bo to ich potrzeby inicjują technologiczny łańcuch, którego słabym ogniwem stała się niewłaściwa wentylacja mieszkań.

 

Kluczem do sprawy jest energooszczędny system wentylacji mechanicznej.

Janusz Kopecki
Prezes Zarządu

 

 

Jesteśmy z naszymi partnerami od 1988 roku. Na początku byliśmy zorientowani
na import z krajów skandynawskich. Z czasem podjęliśmy współpracę z firmami z całej Europy, stając się jednym z liderów branży w Polsce, zawsze promując najnowocześniejsze rozwiązania techniczne.  


Wraz z dynamicznym rozwojem firmy wprowadziliśmy i udoskonaliliśmy rozwiązania systemowe dla kompleksowej wentylacji. Autorski projekt Zdrowej Wentylacji spotkał się z uznaniem wiodących pracowni architektonicznych i instalatorów. Doceniono nasze wieloletnie doświadczenie, proekologiczne podejście i rzetelność w relacjach biznesowych. Opracowane przez nas kompleksowe systemy wentylacji, jak i rekomendowane przez nas produkty cechuje energooszczędność oraz przyjazność środowisku naturalnemu człowieka. Nasze rozwiązania z powodzeniem są stosowane w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym, szkołach, przedszkolach i hotelach.


Rekomendujemy energooszczędne, kompletne systemy wentylacji mechanicznej mieszkań, w tym wentylatory, rekuperatory, centrale wentylacyjne z pompą ciepła, nawiewniki ścienne i okienne, wywiewniki i kratki wentylacyjne, bakteriostatyczne przewody wentylacyjne, które świetnie współpracują z nowatorskim systemem wentylacji stropowej SPIDERvent® .

 

Oferujemy usługi konsultingowe w zakresie akustyki systemów wentylacji
oraz budownictwa pasywnego i niskoenergetycznego, dzieląc się wiedzą wyniesioną
z udziału w unijnych projektach badawczo-rozwojowych.


To my wprowadziliśmy w Polsce produkty takich firm jak:
 

  • SYSTEMAIR  (Kanalflakt AB) - wentylatory i osprzęt
  • DANTHERM - osuszacze
  • MANROSE - wentylatory łazienkowe
  • TITON - listwy i nawiewniki okienne
  • FRESH - nawiewniki ścienne
     

Współpracujemy z architektami, instalatorami i hurtowniami z całej Polski. Posiadamy sieć dystrybucyjną oraz serwisową. Dysponujemy autonomicznym magazynem.

Drukuj stronę    |    Poleć stronę
Prezentacja
Co zrobić żeby nawietrzaki ścienne nie wiały "zimnem" ?