Mój stan
 
 
LiveZilla Live Help
Zalety
Historia

Firma FLOP SYSTEM rozpoczęła swoją działalność w roku 1988. Początkowo jako biuro techniczno – handlowe oferujące urządzenia grzewcze i wentylacyjne importowane z krajów skandynawskich.

Dzięki zmianom społeczno – gospodarczym w kraju i otwarciu na zachód wykorzystaliśmy szansę na rozwój i poszerzyliśmy asortyment o nowoczesne wyroby liderów europejskich : LHG KNALFLAKT (obecnie SYSTEMAIR), PYROX, DANTHERM, MANROSE, OLIMPIA SPLENDID, HESCO, EBM, ABB, TITON, SOBINCO.

Lata 90. to okres dynamicznego  rozwoju firmy , w którym wprowadziliśmy na rynek  nowoczesne nagrzewnice powietrza,  wentylatory, kurtyny powietrzne, klimatyzatory oraz jako pierwsza firma we Polsce  nawiewniki okienne. Wspólną cechą oferowanych przez nas urządzeń była zawsze nowatorska funkcja, unikalna konstrukcja i dobra jakość .

 


 

Jako jedna z pierwszych firm z branży wentylacyjnej w roku 2000 wprowadziliśmy system zarządzania jakością ISO: 9001. Dewizą firmy jest otwartość na nowości technologiczne, dbałość o szczegóły i wysoka jakość oferowanych produktów.

Należy zaznaczyć, że w latach 90.  współpracowaliśmy  z ośrodkami akademickimi w Polsce - Politechniką Wrocławską i Politechniką Warszawską.
 
W latach 2000-2006 braliśmy udział w unijnych projektach badawczo-rozwojowych, gdzie wraz z uniwersytetami w Cambridge i Brighton uczestniczyliśmy w projektowaniu i badaniach  nowatorskiego systemu wentylacji  z odzyskiem ciepła, a także tworzeniu modelowych rozwiązań systemów wentylacji do zastosowania  w budownictwa socjalnym w Europie. Dzięki prowadzonym pracom zdobyliśmy wiedzę, którą dzielimy się z naszymi partnerami i klientami.

Drukuj stronę    |    Poleć stronę
Prezentacja
Co zrobić żeby nawietrzaki ścienne nie wiały "zimnem" ?