Mój stan
 
 
LiveZilla Live Help
Zalety
Nasza misja

Zdrowie dzięki wentylacji!

 

Misją firmy jest popularyzowanie idei ZDROWEJ WENTYLACJI, poprzez dostarczanie nowoczesnych i niedrogich kompletnych systemów wentylacyjnych sprzyjających zdrowiu i oszczędzających energię w trakcie działania.

 

W latach 2000-2006 braliśmy udział w unijnych projektach badawczo-rozwojowych, gdzie wraz z uniwersytetami w Cambridge i Brighton uczestniczyliśmy w projektowaniu i badaniach  nowatorskiego systemu wentylacji  z odzyskiem ciepła, a także tworzeniu modelowych rozwiązań systemów wentylacji do zastosowania  w budownictwie wielorodzinnym.

 

Zawsze byliśmy liderami w promowaniu innowacyjnych technik wentylacyjnych. Z myślą o wielorodzinnych budynkach mieszkalnych XXI w. , zgodnie z dyrektywą unijną EKOPROJEKT, wprowadziliśmy nowatorski system wentylacji z rekuperacją ciepła SPIDERvent® , w całości ukryty w cześci konstrukcyjnej stropu (zalewany betonem) , współpracujący z intelignetnymi rekupratorami serii RekuEKO , m.in.przystosowanymi do serwisu "na odległość".

 

Ostatnie 15 lat poświęciliśmy upowszechnianiu urządzeń wentylacyjnych, skonstruowanych z myślą o potrzebach i przyzwyczajeniach zwykłego użytkownika mieszkań, dla którego koszt działania wentylacji , szczególnie w okresie zimowym, stanowi tak samo ważny czynnik jak jego zdrowie i komfort  rodziny.  

Oferujemy kompleksowe systemy wentylacyji mechanicznej dla budownictwa deweloperskiego, począwszy od bardzo estetycznych i cichych nawietrzaków ściennych KAMELEON i nawiewników okiennych,  poprzez krataki i regulatory wywiewu oraz klapy pożarowe, po centralne wentylatory wyciągowe, z wbudowaną automatyką, zapewniajacą pracę w energooszczędnym trybie  wentylacji na żądnie.  

 

 

Drukuj stronę    |    Poleć stronę
Prezentacja
Co zrobić żeby nawietrzaki ścienne nie wiały "zimnem" ?