Katalog
Opis Dane techniczne Dokumentacja Wykresy Rysunki
Wentylator zbiorczy, mieszkaniowy TDMK PM AUTO (Multibox)

Charakterystyka:

Zbiorczy wentylator wyciągowy Multibox jest przeznaczony głównie do ciągłej i cichej wentylacji wielu pomieszczeń jednocześnie. Nawiew świeżego powietrza odbywa się poprzez nawiewniki okienne lub ścienne zamontowane w pokojach, salonach, sypialni, a także w kuchni.

Umożliwia doprowadzenie kanałów wentylacyjnych do różnych pomieszczeń oraz usuwanie z nich powietrza zużytego, w tym nadmiaru wilgoci i nieprzyjemnych zapachów. Wyposażony jest w podkładki antywibracyjne. Doskonały do mechanicznej wentylacji rozproszonej poszczególnych mieszkań w budynkach wielorodzinnych, jak i centralny wentylator wyciągowy w domach jednorodzinnych.

Konstrukcja zapewnia możliwość usuwania normatywnych ilości zużytego powietrza z kuchni oraz 3 pomieszczeń „sanitarnych” takich jak łazienka, toaleta, garderoba. Wydmuch do zbiorczego pionu wentylacyjnego lub na zewnątrz w budynkach jednorodzinnych. Urządzenie może zostać zainstalowane w pomieszczeniu technicznym, w podwieszanym suficie, pawlaczu, na poddaszu domu jednorodzinnego lub szafie.

Ilość wywiewanego powietrza regulowana jest poprzez kratki wywiewne ze stabilizatorami przepływu 4 króćce wlotowe: - 1 króciec o średnicy – 124 mm do wentylacji kuchni, 3 króćce o średnicy – 79 mm do wentylacji pomieszczeń sanitarnych oraz 1 króciec wylotowy o średnicy 124 mm przyłączany do wyrzutni

 

Zastosowanie:

Wentylacja mieszkań i domów jednorodzinnych oraz pomieszczeń sanitarnych takich jak łazienki, toalety, pralnie, suszarnie, garderoby, kuchnie.

 

Montaż:

W podwieszanym suficie lub na poddaszu. Dzięki zintegrowanym uchwytom montażowym urządzenie można zamontować na suficie, podłodze lub na ścianie.

 

Dane techniczne:

- 2 prędkości pracy
- urządzenie wyposażone w podkładki antywibracyjne

Wentylator zbiorczy BHBJ ECO 10
Stałego ciśnienia o podwyższonej odporności ogniowej, z własną automatyką.
Wentylator Multibox
Kompaktowy wentylator przeznaczony do ciągłej i cichej wentylacji wielu pomieszczeń jednocześnie.
LiveZilla Live Help