Katalog
Opis Dane techniczne Dokumentacja Wykresy Rysunki
9Wentylator osiowy BXF 150 BP

Informacje ogólne:

Produkt o wysokiej estetyce wykonania, harmonizujący się z wystrojem każdego pomieszczenia.  Wentylatory przeznaczone do wentylacji wyciągowej, montowane w oknie, ścianie, stropie lub w kanale. Atrakcyjny styl wykonania pozwala na zastosowanie ich m.in. w mieszkaniach, sklepach, hotelach, pralniach i restauracjach.

 

Dostępne wersje:

S - Wentylator wyciągowy w wersji standard, przeznaczony jest do kuchni, pralni, łazienek oraz ubikacji. Zdalne uruchamianie za pomocą włącznika światła lub oddzielnego włącznika.

T - Wentylator wyciągowy z opóźnieniem czasowym zaopatrzony w wyłącznik czasowy, który umożliwia ustawienie opóźnienia wyłączenia wentylatora w zakresie od 1 do 20 minut. Zasilanie wentylatora może być podłączone pod wyłącznik światła. Ważne jest aby wentylator posiadał dodatkowe źródło zasilania podłączone do wyłącznika czasowego.

H - Wentylator wyciągowy z czujnikiem wilgotności przystosowany do włączania wentylatora w momencie wzrostu wilgotności powietrza w pomieszczeniu i wyłączania kiedy wilgotność się obniży. Wentylator zaopatrzony jest w elektroniczny wyłącznik czasowy. Zakres relatywnej wilgotności możliwy jest do ustawienia za pomocą wmontowanego regulatora, w przedziale 40 - 95%.

P - Wentylator wyciągowy zaopatrzony w wyłącznik sznurkowy.

PIR - Wentylator wyciągowy z czujnikiem podczerwieni przeznaczony jest do łazienek oraz toalet. Wrażliwy na ruch, będzie się włączać po wejściu do pomieszczenia osoby i wyłączać po jej wyjściu. Zawiera w sobie regulowany opóźniacz czasowy nie wymagający oddzielnego przełącznika i zasilania. Zakres działania czujnika ruchu 5 metrów, kąt działania 120 stopni.

Wentylator zbiorczy BEBJ 05
3-biegowy, z odłącznikiem izolacyjnym (serwisowym) na obudowie.
Wentylator dachowy E120S
Przeznaczony do montażu kołnierzowego bezpośrednio na kanale wentylacyjnym.
Wentylator Intellivent
INTELLIVENT to wentylator nowej generacji, który wyznacza zupełnie nowe standardy dla tego typu urządzeń.
LiveZilla Live Help