Katalog

Nawiewniki

W naszej ofercie odnajdą Państwo niezwykle estetyczne funkcjonalne nawiewniki. Wśród modeli, które jesteśmy w stanie zaproponować, znajdują się:
  • podłogowe
  • ścienne
  • okienne
  • sufitowe

Minimalny rozmiar - maksymalny zysk

Ogrom potencjału, którym wyróżnia się każdy nasz nawiewnik, drzemie w jego niewielkich rozmiarach. Dzięki temu jego montaż nie stanowi najmniejszego problemu. Nie oznacza on również niekorzystnych zmian dla estetyki i wystroju wnętrz – czy to biurowych, czy też prywatnych. Co więcej – wykorzystane nawiewniki bez wątpienia wprowadzą odczuwalne zmiany w obszarze efektywnej i korzystnej cyrkulacji powietrza. Ich funkcjonalność nie ogranicza się jedynie do umożliwienia przepływu powietrza, ale także kontroli jego ilości. Pozwolą również na zwiększenie kontroli termicznej obiektu – pomogą w dostosowaniu do wymagań użytkownika intensywności nawiewu świeżego powietrza, sprzyjając jednocześnie usuwaniu nieprzyjemnych zapachów, kurzu, dymu papierosowego i wilgoci.

Dopasowane rozwiązania

Przygotowując niniejszą ofertę mieliśmy na uwadze zróżnicowane oczekiwania naszych Klientów, wynikające m.in. ze specyfikacji technicznej budynków, dla których poszukują rozwiązań. Właśnie dlatego nasza oferta wyróżnia się taką różnorodnością oraz rozpiętością.

Wśród licznych propozycji znalazły się zarówno modele sterowane automatycznie (reagujące na wiatr lub nadmierną wilgoć w pomieszczeniu), jak i te, które sterowane są manualnie. Nawiewniki akustyczne, izolujące od hałasu dochodzącego z zewnątrz zasługują na szczególne wyróżnienie.

Jesteśmy całkowicie przekonani, że zarówno nawiewniki ścienne jak i nawiewniki okienne i podłogowe zapewnią Państwu stały komfort oraz świeże, rozbudzające i rześkie powietrze.


Listwa wentylacyjna XS13 5000
Nowoczesna konstrukcja! Jeszcze większą wydajność: 51,68 m3/h@10 Pa
Fresh 100 Thermo dB
Nawiewnik ścienny sterowany wbudowanym termostatem kapilarowym.
Kameleon - nawietrzak dla estetów
Z filtrem smogowym, można go okleić tapetą lub pomalować farbą ścianną. Najcichszy nawietrzak prosty na rynku, 56dB.
LiveZilla Live Help