Mój stan
 
 
LiveZilla Live Help
Zalety
RekuEKO - inteligentny rekuperator firmy FLOP SYSTEM
Prezentujemy Państwu serię rekuperatorów RekuEKO, których konstrukcja jest wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia zdobytego m.in. dzięki udziałowi w unijnych projektach badawczo-rozwojowych oraz bliskim kontaktom z najlepszymi firmami instalacyjnymi, projektantami i użytkownikami systemów z odzyskiwaniem ciepła, wykorzystywanych  w budownictwie mieszkaniowym.
 
Gama czterech modeli zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających instalatorów, projektantów, a także użytkowników budynków mieszkalnych (i nie tylko), oczekujących "inteligentnego i oszczędnego" zarządzania mikroklimatem wewnętrznym.
 
Standardowe wyposażenie RekuEKO w automatykę pozwalające na pracę systemu w trybie  modulowanej wentylacji w układzie stałego ciśnienia lub trybie stałego wydatku to podejście unikalne na rynku producentów rekuperatorów. 
 
Urządzenia zaprojektowane są głównie z myślą o wykorzystaniu ich w inteligentnych systemach energooszczędnej, selektywnej wentylacji na żądanie - wentylują "kiedy trzeba i ile trzeba", automatycznie dostosowując wydajność do bieżącego zapotrzebowania na świeże powietrze. Podnosząc komfort i zapewniając zdrowy mikroklimat budynku system modulowanej wentylacji przysparza użykownikowi dodatkowych oszczędności energetycznych rzędu 20...30% w stosunku do tradycyjnych rekuperatorów z przeciwprądowymi wymiennikami ciepła nie posiadających możliwości pracy w trybie wentylacji na żądanie.
 
RekuEKO zaprojektowany został do współpracy z dwuśrednicowym systemem dystrybucji powietrza SPIDERvent, bowiem giętkie, polietyleonowe kanały wentylacyjne o średnicach zewnętrznych 75mm i 90mm ( także 125mm) ukryć można całkowicie w części nośnej stropu i ścianach budynku.
 
Na życzenie inwestora (opcja na zamówienie) rekuperator RekuEKO może być zarządzany zdalnie poprzez platformę internetową (serwis na odległość), z wykorzystaniem protokołu MODBUS.
 
Drukuj stronę    |    Poleć stronę
Prezentacja
Co zrobić żeby nawietrzaki ścienne nie wiały "zimnem" ?