Nasza misja

Zdrowie dzięki wentylacji!

Misją firmy jest popularyzowanie idei ZDROWEJ WENTYLACJI mieszkań, poprzez wdrażanie nowoczesnych i niedrogich technologii i produktów, sprzyjających zdrowiu iochronie środowiska naturalnego.

W latach 2000-2006 braliśmy udział w unijnych projektach badawczo-rozwojowych, gdzie wraz z uniwersytetami w Cambridge i Brighton uczestniczyliśmy w projektowaniu i badaniach  nowatorskiego systemu wentylacji  z odzyskiem ciepła, a także tworzeniu modelowych rozwiązań systemów wentylacji do zastosowania  w budownictwie wielorodzinnym.

Ostatnie 10 lat poświęciliśmy tworzeniu podstaw do długofalowego rozwoju firmy zorientowanego na wdrożenie zdobyczy cywilizacyjnych na miarę XXI wieku, w zakresie energooszczędnych systemów wentylacyjnych, do powszechnego stosowania w budownictwie mieszkaniowym.

Dziś oferujemy kompleksowe systemy wentylacyji dla budownictwa deweloperskiego i domów jednorodzinnych, od nawiewników ściennych i okiennych począwszy,  poprzez regulatory wywiewu i klapy pożarowe, po wentylatory wyciągowe z  automatyką zapewniajacą pracę w trybie  wentylacji na żądnie oraz systemy oddymiania i wentylacji parkingów garażowych.

Zawsze byliśmy liderami w promowaniu innowacyjnych urządzeń i technik wentylacyjnych. Z myślą o wielorodzinnym budownictwie pasywnym wprowadziliśmy nowatorski system rekuperacji SPIDERvent®  zalewany w cześci konstrukcyjnej stropu , współpracujący z rekupratorami serii RekuEKO przystosowanymi do „serwisu na odległość”.